Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın!

 

Barber Dizayn çağımızın en önemli platformu olan teknoloji ağında birçok insana ulaşmayı hedefler. Kişiler genellikle rahat ve dekoratif kuaför merkezlerini tercih eder. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek ,kaliteli ve dekoratif ürünler yapmak, bütçenize uygun tasarımlarla salonunuzu dizayn etmek bizim için son derece önemlidir. Barber Dizayn, kuaför mobilyaları alanında üretim ve satış için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "kalite ve güveni" hedeflemiş bir kuaför mobilya üreticisidir. Barber Dizayn Berber Mobilyalarını, bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri satış sonrası verdiği hizmetidir. Barber Dizayn Berber Mobilyalarını, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece üretimde değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz. Mevcut ve muhtemel müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak bu noktada hizmeti en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Firma politikamız, birbirinden farklı ürünlerimiz Türkiye piyasasında yerini alırken Avrupa merkezli ihracatımız ile Türk kalitesi ve işçiliğini dünyanın her yerine ulaştırmaktır. Hizmet ve fırsatlarımızdan yararlanmak İçin vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

YURT DIŞI GÖNDERİM

Barber Dizayn’dan ürün ithal edebilmeniz için ödeme aşamaları;

1- Ürün Bedeli: Ürünleriniz için firmamıza ödeyeceğiniz ücret.

2- Vergi: Barber Dizayn olarak ihraç yaptığımız ürünlere KDV indirimden dolayı +KDV talep etmiyoruz. Ürünlerin vergisini bulunduğunuz ülkeye ödüyorsunuz. (Detaylı bilgi için arayınız.)

3- Nakliye Bedeli: Nakliye ücreti, ürünlerinizin ebatı, ağırlığı ve gideceği adrese göre belirleniyor. (Detaylı bilgi için arayınız.)

Tüm ambalajlama, lojistik ve gümrük hizmetleri Barber Dizayn tarafından yapılır. Dünyanın her yerine kara. deniz ve hava yolu taşımacılığı ile kapınıza kadar teslim edilir. Kaliteli ve uygun fiyatta kuaför ürünleri ve hızlı ve güvenilir teslimatın bizimle iletişime geçebilirsiniz.                   

Teslimat süresi ve Sigorta; Ürünlerimiz sizin siparişinize göre hazırlanıyor. Üretim süresi ürün miktarına göre farklılık göstermekle birlikte ortalama 15-20 gün sürüyor. Nakliye 7-10 gün sürüyor. (Avrupa Merkezi için) Genel olarak ortalama 25-30 gün içinde ürünleriniz adresinize teslim edilmektedir. Gönderdiğimiz ürünlerin tamamı uluslararası standartlara uygun olarak yolculuk sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Yolda oluşabilecek herhangi bir hasar, yangın, kaza vb. gibi durumlarda hasarlı ürünlerin yenileri firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilmektedir.